26 Aralık 2014 Cuma

Bir Wattpad Hikayesi: Kötü ÇocukBu sıra gündemde olan wattpad kitaplarına yakında bir yenisi daha ekleniyor. Benim gibi birçok okuyucunun da sabırsızlıkla beklediği serinin ilk kitabı 31 ocakta satışa sunuluyor. 

Ne olduğu hakkında bir fikri olmayanlar için biraz özet geçeyim. 
Büşra Küçük'ün yazdığı Ephesus yayınlarından çıkacak olan kötü çocuk serisi çoktan herkesin aklını başından aldı bile. Kitabın fan kitlesi öyle bir boyutta ki 15-20 yıl sonra etrafta küçük Meriç'ler ve küçük Kayla'lar görebilirsiniz. Hatta şimdi bile "Oha tam bir Meriç!" yaklaşımında bulunan insanlarla karşılaşma ihtimaliniz oldukça yüksek.

Aslında wattpad'e ilk olarak Büşra Küçük'ün Sadece serisiyle başlamıştım. O sırada Kötü Çocuk'un ilk kitabının sonlarına yaklaşmışlardı. Ve Sadece serisini bitirdiğimde "Hemen diğerlerini de okumalıyım!" diyerek Kötü Çocuk'a geçiş yaptım. Ben başladığımda ilk kitap bitmiş, ikinciye başlanmıştı. İşte o andan itibaren elimden wattpad'i düşürmez oldum.  Hatta abartıp her yeni bölüm geldiğinde değişik tiplere büründüm, bazı dersler de dahil olmak üzere her yerde okudum.
Kitabı tek cümleyle tanımlamamı isterseniz her okuyucu gibi "Siyah'ın içindeki beyaz nokta." derim.

Sonuç olarak, okuyun okuyun okuyun!


"Sen öyle benimsin ki, hiçbir karanlığın sana bulaşmasına izin vermem benim küçük beyaz noktam. Çünkü sen sadece benim karanlığımın umudusun. 
Sadece benimsin.
Sadece bana bu kadar çok yakışıyorsun."

Şimdiden başınızın ucundaki yeri hazırlayın. Çünkü Kötü Çocuk 31 Ocak'ta orayı doldurmak için hazır olacak ^-^

Büşra Küçük facebook https://m.facebook.com/busrakucuksayfa

7 yorum:

 1. Ben okumaya başladığımda dördüncü kitap başlamıştı. Biraz geç mi kalmışım ne? Büşra Küçük'ten okuduğum tek seri o. Henüz diğerlerini okuma fırsatım olmadı. [ Ayrıca geçmiş doğum günün kutlu olsun :) ]

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Azıcık geç kalmışsın sanki. Şu an yeni bölümlere kadar yetiştin mi? o.O Bence diğer serilere de şans vermelisin. Teşekkürler seninki de kutlu olsun ^-^

   Sil
  2. Yetiştim. 9-5 'in gelmesini bekliyorum. En son orda kalmıştım sanırım. Wattpad'e üyeliğin var mı? Takipleşelim. Daha önce sordum mu hatırlamıyorum. Benimki KucakTavsani.

   Sil
  3. Vay be o.O Evet var. Sanki konuşmuştuk wattpad hakkında ama tam hatırlamıyorum. Takip ettim. Benimki de kivircikbirkiz.

   Sil
  4. Oha hikayen bile varmış : O

   Sil
 2. Ya yardım edin kötü çocuk sipariş edicem ama bulamıyorm

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kitabın çıkış tarihi bazı nedenlerden ötürü ertelenmiş. O yüzden bulamaman normal :)

   Sil